TEKSTESHQIP

Djemte E Detit
Ne Udhekryq
Lyrics

Nisem ne shi,me pallton e gjate
Kujtimet pranga s’me leshojne
Te gjitha i fala,trofete e shpirtit tim
Asgje t’me kthehet une s’kerkoj
Ne udhekryq u ndala prape
Nje mike humba dhe ty
Por nisem larg une zemer trishte
Por te dua perjetesisht

“REFRENI”
Larg jam, larg i vetmuar
Nje dite do te kthehem serish
Ndoshta ti do t’kesh ndryshuar
Une te desha çmendurisht
Jo jo s’mund te harrohet
Nje sfide eshte koha, mjerisht
Te premtoj se I gjalle a I vdekur
Do te vij tek ty per Krisht

DËRGOI: