Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Mallakastres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Djemte E Mallakastres është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Nëntor 2012, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Mallakaster Nene Te Kemi". Më datë 1 Qershor 2013, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Dollia E Jugut". Më datë 17 Shtator 2015, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Me Ze Malli Per Rinine". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 15 Mars 2016, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Shoqeri Lezeti Dasmes". Më datë 25 Maj 2016,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Djemte E Mallakastres

Komente 0