A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djemte E Mallakastres
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Djemte E Mallakastres është grup artistësh i njohur. Më datë 10 Nëntor 2012, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Mallakaster Nene Te Kemi".

Më datë 1 Qershor 2013, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Dollia E Jugut".

Më datë 15 Mars 2016, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Shoqeri Lezeti Dasmes".

Më datë 25 Maj 2016, Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "Kolazh".

Më datë 24 Gusht 2019, Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "I Zoti Shtepise".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019