Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Sulejman Limani
BIOGRAFIA: Doksi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Dhjetor 2016, Doksi publikon videoklipin "Edhe Njo". Muzika është punuar nga DorantBeats, gjersa tekstin e ka shkruar vet artisti. Videoklipi është mjaft interesant, gjersa edhe Doksi ka mahnitur publikun që me paraqitjen e tij të parë plot stil dhe hijeshi. Më datë 30 Mars 2017, Doksi publikon videoklipin "Get Up". Më datë 16 Tetor 2017, GRMV publikon videoklipin "Trap Trap", në bashkëpunim me Doksi. Më datë 7 Shtator 2018, 9...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bcrazy

Last Daddy

P-Life

Dashoni

Ralien

Albo 06

Gjaksori

Dora

A Link

Natra

Tags: Doksi, Sulejman Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet