Dolfi
Dolfi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dolfi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Gusht 2022, Dolfi publikon videoklipin "Lermeni Te Pi, Lermeni Te Qaj". Kënga është kompozuar nga Gentian Selfo. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 16 Maj 2023, Dolfi & Linda publikojnë videoklipin "Aman Se Më Dogje Xhan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0