A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Domeniko

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  48
  • Origin:
  • Lushnje 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Domeniko is a popular singer. Domeniko pritet te jet nje artist qe do bej zhurmë ne estraden shqipetare. Domeniko esht krijusi i disa hiteve si "Rolli", "Nela", "Ty", "Dosti jem" etj. Kenget e i tij i punon ne studion e tij personale D.L.D RecordS. Ne nentorin e 2019 do lansoj nje hit te vertet nje risi per tregun muzikor shqipetar nje keng Rap/hip-hop. Kega do te titullohet "One Life" (nje jet). Nje kenge qe eshte produkt i tij....

>> Full biography >>


Fans' Comments

4 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Glenis Dume

Erion Beqo

Ergin Iseni

Marly (Almir Leka)

Bunjamin Cajani

Laurant Halimi

Andi Qerreti

Tin (Boletin Musa)

Liil Craizy

Rim-Mortal


Tags: Domeniko, Dome Niko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018