Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Domeniko Isaj
 • Vendlindja:
 • Sarande 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Dommy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Domeniko isaj, eshte me origjine nga Permeti, por ka lindur edhe eshte ritur ne Sarande. Ishin reperat e asaj kohe te cilet e kane frymezuar, Dommy eshte nje autor tekstesh edhe di mire te luaje muzik me piano. Kenget e tij i publikon ne nje studio ne Tirane qe quhet Radical Records, ku aty bejne muzike edhe shum artiste te tjere te famshem. Dommy ne 3 mars 2018 lançon kengen e pare me titull "Bashk" kjo kenge u prit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lekssi

Enemy

Clevinjo

El Ninjo

Klevi ABG's

Flory

Alby

Gentto'h

Shonak

Ergi Zejnuni

Tags: Dommy, Domeniko Isaj


Komente mbi këtë artist