Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dommy - Nike Pullover
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nike Pullover".
3. Video është e këngës "Nike Pullover", por nuk këndohet nga Dommy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dommy - Nike Pullover Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/02/2019

2019-02-26T15:58:26+01:00Verse 1

Im not a rich boy,
Jeten di ta shijoj
Vizionet ne kok i qelloj
Dhe kto qe ishin rich tash xhelozojn

Paren tu njek si me police man
Suksesi vjen vet tu na njek si i cmen
Nlevizje perdit sna shef me 1 ven
Ahh kjo jeta gjithkujt i pelqen

Do goca i ngjoj i ngjoj teksa folin
Me mu dun dicka dicka ta provoin
Femna so hot provokime lcojn
I veshun krejt Nike dhe me tjerat se ndrroj

Lart e me lart tu kalu nivele
Muzika po mboka me pas plot sene
Pare edhe goca bjondje kacurrele
Nike dhe diamntq nqafen teme

Chorus

Dikur nuk kisha cdo dit i shtova
Aha tash me miliona
I bona krejt ca desha sot i mora
Tash jam i vesh me NIKE PULLOVER

Verse 2

Ti ke hate vec jepi fol
Don tjesh nvenin tim mke si idol
Un sdesha sukses dhe pse vet u korr
Paret vin vet sikur kerret noborr

Hapen shampanjat kur ne vim mrena
Folim ralitet e jo per rrena
Ti i don ne i kena kto femna
Ajo qe don me shum ajo po bon skena

Twerk twerk baby
Hmm ta prek belin
Lala me NIKE shkelqej
Ket jet e doja tash e kemi

Op la la op la la
Tgjitha po vin vec te na
Femna jote po qan
Per neve sot ty ka me tlon


Më Shumë Këngë Nga Dommy:


Komente mbi këtë këngë