Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dommy - Bashk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashk".
3. Video është e këngës "Bashk", por nuk këndohet nga Dommy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dommy - Bashk Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/03/2018

2018-03-03T19:56:07+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashk" kënduar nga Dommy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Geryc - Bashk

Rref x2
_____________________
Prap, po du me kon bashk
Po du me kon bashk
Un me ty, ton jeten

GeryC Verse
_____________________
Se tash nuk jena mo
Zemer po kujtimet prap mbeten
Po du me kon me ty
Edhe n'boten tjeter

Se kujtimet tona zemer
Tash u treten
Hala mendoj per ty
Dhe pse tash kam tjetren

Elvi Verse X2
_____________________
Ti ke shum rrena
(AAA)
Shum rrena
Por n'zemren tem
Ti ke hy m'rena

Kurr skam ndryshu amo
Prap i njejti mbeta
Por, ti sje e njejta
(AAA)

Rref x2
_____________________
Prap, po du me kon bashk
Po du me kon bashk
Un me ty, ton jeten

GeryC Verse 2
_____________________
Si cdo nat nat e dit
Vetem ty un t'kam prit
Me ty po du me kon i pari
Se me ty jam rrit

E ti ke bo gabim
Edhe kur e ke dit
Sa shum un ty te doja
Zemer po ti mir e din

E nese folim prap
Kujtimet kthehen mbrapsht
Se cdo gabimi i imi
Zemer nuk ka mo mu shfaq

Elvi Verse 2
_____________________
E nese folim prap
Kujtimet kthehen mbrapsht
Se cdo gabimi i imi
Zemer nuk ka mo mu shfaq

Ti ke shum rrena
(AAA)
Shum rrena
Por n'zemren tem
Ti ke hy m'rena

Kurr skam ndryshu amo
Prap i njejti mbeta
Por, ti sje e njejta
(AAA)

Rref x2
_____________________
Prap, po du me kon bashk
Po du me kon bashk
Un me ty, ton jeten

Young Don - Bashk

Mthot sonte jemi bashk
Edhe nata esht e gjat
Kam me e cu atje ku ajo don
Ku ndihet lart e me lart

Kur tprek un ty jam si magnet
Trupat tan terhiqen leht
Ajo vdes kur un po e prek
Ty tpelqen kur i jap shpejt e shpejt

Yah ajo po lun per mu
Don me kon pran meje kudo qe kam me shku
Jo sjena dy po jena 1 nese je tu e shiku
Cuz my bad gyal is mine edhe kena tnjejtin tru

Nese jam posht padyshim dhe ajo esht posht
Nese jam lart dihet qe shum lart osht
Shes my beauty lady beauty shake it
Kshuqe sonte coje nalt bohu so crazy

Chorus
Wo wo kur na jena bashk sun na ndajin
Wo wo urrejte kan plot po i lejm te qajn
Mfolin per shum gjona po dot sun i ngjoj
Se tju kisha ngju ju kurr ktu sisha kon

Oje oje kur e thot shum mcmen
She said du me kon e jotja me e bo ncdo ven
Kam mendje djallzore dhe asaj i pelqen
Kudo qe jena bashk kena tnjejten gje nmen

Bohu gati queen edhe hajde dil with king
Le ti cmenim krejt kto f**king inat G
Le ti tu plasi koka tu mendu for u and me
Biles do femnat e tyne me mu kan dasht me...

Oje oje koh nuk kam per kta
Kush na ka inatin prap nuk ma ha
Le tqajn me veten se kush nuk po ua var
Mfolin per miliona dhe pse kurr nuk i kan par

Haha mshef tu ec vec me biznesmena
Ajo esht pran me tmirit ndersa bashk shum larg jena
Ti je shum down un jam en maj
Un dhe my queen nga lart ta bojm “Hi”

Eri Qerimi - Bashk

Si te dashuroj nje tjeter
Kur nuk kur mundem dot
N dasmen tende do vi neser
jo mos derdh ti lot
X2

Ndjena pr ty sa nje mal
ishte shkrujt ne per tu ndar
Lotet ne sy me jan tha
bashk nuk kemi me u pa
X2

Un do shkoj shume larg o zmr
ata per ty ngrejn dolli
e buzqeshur je me tjeter
Per ty u hap qielli per mu krejt u nxi
X2

Ndjena pr ty sa nje mal
ishte shkrujt ne per tu ndar
Lotet ne sy me jan tha
bashk nuk kemi me u pa
X2

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Dommy:


Komente mbi këtë këngë