Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Assassin - Hajde (Feat. Overlord & Niil-B)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zemeeer une ty nuk te ndroj zemer une ty nuk te harroj ti je zemra e vetme e ketij shpirti ti je thesar i pa fshehur ne dal .. e din shpir une ty nuk te harroj nuk i haroj vitet qe kaluam nuk i harroj buzqeshjet qe mi dha une don assassi veq per ty po e shkruaj kete kenge qe t adish se sa shum te dua o e dashur ti je me mua nuk te ndrroj me dollar e thua zeme me ndoqi malli zemer per se gjalli ti je zjarr e une prush ti je ajo qe nuk ki mem ndru kur e kur zogi te notoj e peshtu te fluturoj e tani ty mund qe te halloj ......... I KUSHTUAR LINDES


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Don Assassin
Featuring: NiiL B & Overlord
Publikimi: 17/02/2008


Don Assassin - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Don Assassin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Assassin:


Komente 0