Overlord

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  75
 • Emri i Vërtetë:
 • Hekuran Sahiti
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Overlord është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Hekuran Sahiti, i njohur si Overlord, ka filluar te merret me muzik qysh si i ri. Tash ka edhe familjen e madhe "The Cannibalz" ku ka shum suksese me kongt e tij edhe me Video Clipet n`bashkpunim me familjen The Cannibalz. Ai eshte edhe producenti i grupit The Cannibalz dhe kenget i kompozon vete, eshte textshkrus, MC, etj. The Cannibalz regjistrimin e muzikave e bojn n`Studion e tyne "Ca1bal Records" ose "Ca1bal Records". Më datë 25 Shtator 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Merita Sahitit

Anëtar i labelit

Cannibalz

Anëtar i labelit

Double G Army

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

ZeeroMan

Mr.Trimi

Liberian Selimi

Anonimos

Rrufeja

Merytoni

Anestezioni

B52

Rascom

Explicit


Tags: Overlord, Over Lord, Hekuran Sahiti

Krijo Një Kartolinë