Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Dejala En Dj Goldy - El Desorden

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dejala En Dj Goldy - El Desorden".
3. Video është e këngës "Dejala En Dj Goldy - El Desorden", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Dejala En Dj Goldy - El Desorden  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Goldy
Esmandandote ah!
Y por supuesto
Don
Don
Don
Don Omar

Dejala
Que esta en su viaje bailando
Esta lucia
Y se va a seguir soltando
Si pide mas
Es que se esta calentando
Entonces Goldy
Desordena con el mambo
Dejala
Que esta en su viaje bailando
Esta lucia
Y se va a seguir soltando
Si pide mas
Es que se esta calentando
Entonces Goldy
Desordena con el mambo

Esta noche esta ______
Hoy como caminas
Tohz en ti se figan
____Cual de tohz te pillan
Dike pa sacarte en camilla
Vamos a tener que salir de aqui alas millas
Y pasar la noche en una avilla
Si este negrito te pilla
Declaro mami que no te va a dar ni cosquilla

Dejala
Que esta en su viaje bailando
Esta lucia
Y se va a seguir soltando
Si pide mas
Es que se esta calentando
Entonces Goldy
Desordena con el mambo
Dejala
Que esta en su viaje bailando
Esta lucia
Y se va a seguir soltando
Si pide mas
Es que se esta calentando
Entonces Goldy
Desordena con el mambo

Goldy
De donde tu haz sacao tanto desordenao
Aqui estan to' borrachos y arrebatao
El quemao de menos
La gata del socio
Si a bailao
Esto esta descontrolao
Y aca ya mismo estan los gualdias tirao
Pa' dar el palo
En la chola botao
Goldy
Ya no seas tan esmandao
Si se trata de dar el mambo
Ustedes _______

Dejala
Que esta en su viaje bailando
Esta lucia
Y se va a seguir soltando
Si pide mas
Es que se esta calentando
Entonces Goldy
Desordena con el mambo
Dejala
Que esta en su viaje bailando
Esta lucia
Y se va a seguir soltando
Si pide mas
Es que se esta calentando
Entonces Goldy
Desordena con el mambo

Goldy
Desordenao
Don Omar
Tu Sabes
Black
Jack
Music
Y yo


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet