Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Loba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loba".
3. Video është e këngës "Loba", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Loba  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Sigue matandolos

Esta noche ahy luna llena, vamos aulla mi loba
Aaauuuuuuu
Aullame loba
Que se asicalen los cachorros, Boster azota un lobo
Azoto un lobo
Esta noche ahy luna llena, vamos aulla mi loba
Aaauuuuuuu
Aullame loba
Que se asicalen los cachorros, Boster azota un lobo
Azoto un lobo

Esta noche, revelate azicalate
Que yo ando con los lobos mios, peparate
Que hoy me voy con la _____ de caseria
Aunque la noche este fria, y ellos policias
Cuidate de los cachorros y su punteria
Porque esta noche va hacer mia y si te pillo y
Te pongo la cocolia, loba aulla en la mia

Loba llego tu lobo tu estas envualta
Campea que la matricula esta suelta
Tu llegastes con tu loba revuelta
Dale Lobo Que Estamos Suelta

Dale mi loba quedate tranquila
Que con tu cuerpo tu rompes la fila
Me dices que te canta es de killa
Y que a los mosalbetes tu vacilas
Dale mi loba quedate tranquila
Que este rumor no lo para ni Sila
Llego tu lobo pa' ponerte pila
Dale mi loba que tu eres la killa
La killa y la mosalbete, cuando te pegues pa' darte fuete
Llego tu lobo,pa que respetes
Boster saca los largos, nos fuimos algarete

Esta noche ahy luna llena, vamos aulla mi loba
Aaauuuuuuu
Aullame loba
Que se asicalen los cachorros, Boster azota un lobo
Azoto un lobo
Esta noche ahy luna llena, vamos aulla mi loba
Aaauuuuuuu
Aullame loba
Que se asicalen los cachorros, Boster azota un lobo
Azoto un lobo

Tranquila loba no seas tan boba
Que yo ando con los mosalbetes y pal' de escobas
Y si a tu lobo lo pillo en la boba
Je! lo va hacer canto mi troba

Loba tu estas en la tuya aulla
Que yo ando casando con la trulla
Por si estos bacatranes me sumban pulla
Boster, vamos a fogoniarles la patrulla

Loba llego tu lobo tu estas envualta
Campea que la matricula esta suelta
Tu llegastes con tu loba revuelta
Dale Lobo Que Estamos Suelta

Esta noche ahy luna llena, vamos aulla mi loba
Aaauuuuuuu
Aullame loba
Que se asicalen los cachorros, Boster azota un lobo
Azoto un lobo
Esta noche ahy luna llena, vamos aulla mi loba
Aullame loba
Que se asicalen los cachorros, Boster azota un lobo
Azoto un lobo

Hector El Bambino
Don Omar
Papi nosotros, solitos y matando
Time To Kill
Je!Jajajaja


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet