Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Cae La Noche

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cae La Noche".
3. Video është e këngës "Cae La Noche", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Cae La Noche  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Por eso te llaman el que habla con las manos,
Eliel, el que todo lo pega,
Llama al combo,
Dile que esta noche hay joda,
Nesty, (Nesty),
Don,
Nes-ty,
Don,
(Sorprendente con el tiempo no te ha cambiado,
sigues siendo el mismo, el mejor),
Don,
Don.

Cae la noche,
Ya salimos de cazeria todo los manes,
Activado con el ritmo del negro de tale,
Ehhh, ehhh,
Cae la noche,
(Nes-ty),
Asomadas salen a la calle,
Presas sensuales,
(Eliel),
Seducida por el ritmo de lletale,
Ehhh, ehhh,
(D-o-n Don).

Entonces bailala sola,
La mas guilla que se valla pa' la cola,
Hoy vamo' a matarno bebiendo ron con cola,
Sss, pajito ma,
No hable pistola,
Pillate esta,
Que la baila la cocola,
La rocola, la de la rola,
Campeo humilde como quien me pecho entola,
Eliel!, jode la consola,
Y vuelale la chola.

Cae la noche,
(Nesty),
Ya salimos de cazeria todo los manes,
(Nesty),
Activado con el ritmo del negro de tale,
(Don)
Ehhh, ehhh,
Cae la noche,
(Eliel),
Asomadas salen a la calle,
Presas sensuales,
Seducida por el ritmo de lletale,
Ehhh, ehhh,
(D-o-n Don).

Y no baila la caquira,
La pistea boricua,
Cuando el negro la tira,
La Colombiana ya la tengo en la mira,
Si uno se mira,
Combo le tira,
Por eso ma',
No, mira baila catraya,
Y la chamaca que en la disco estan borracha,
Y ya paque, ya me vomito en toda la cara,
Bailenlo muchacha, besale al tio,
Vamo' a torcer lo del novio aqui parido,
Dile que si un dia de estos se pone bruto con migo,
Se lo comieron los vampiros.

Cae la noche,
Ya salimos de cazeria todo los manes,
(Nesty),
Activado con el ritmo del negro de tale,
(Eliel),
Ehhh, ehhh,
Cae la noche,
Asomadas salen a la calle,
Presas sensuales,
Seducida por el ritmo de lletale,
Ehhh, ehhh,
(D-o-n).

Eliel,
Nesty,
(Don),
Por eso somos los que hablamos con las manos,
(Don),
Dale gargola,
(Don),
Warriors,
Nosotros somos grandes ya.


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet