Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Te Quitas O Nos Matamo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Quitas O Nos Matamo".
3. Video është e këngës "Te Quitas O Nos Matamo", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Te Quitas O Nos Matamo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Feat. Polaco)

Mercenario...
Don!!!!
Eliel
Bandolero
El Tartaro
Don!!
Bandolero
Polaco
Mercenario

mangala
baila sola
ella baila con los hombres al contar de las horas
y mirame
(yo)
que estoy pendiente
(Pina Records)
soy akien ella a kerido pillar toda la noche
(VI Music)
te quita o nos matamos
te quita o nos matamos
ma!
te quita o nos matamos
hey yo
ooooohoooooo
vamo a matarno
ma!
te quito o nos matamos

andamos el combo completo
activao con los pistolero
entonces cual es el miedo ma????
aki no ahi miedo pa!!
y yo no tengo miedo mi combo no tiene miedo
entonces cual es el miedo ma??
aki no ahi miedo pa!!!
entonces vuelve y no te forme una perreta
bailame mas sexy ma bailame coketa
pegate ala costura de mi bragueta
y siente el marroneo
mi combo no respeta
hey yo!!

mangala
baila sola
(don!)
ella juega con los hombres al contar de las horas
(don!)
y mirame
(tartaro)
que estoy pendiente
soy akien ella a kerido pillar toda la noche
(hey yo)
te quito o nos matamos
(elieeel!)
te quito o nos matamos
ma!
(el que habla con las manos)
ma!
te quito o nos matamos
(mercenario)
oooohhhhhhoooooo
(sosa)
ma!
te quito o nos matamos
(don!!)

azicala el combo que no se salva ni una
vamo a beber ron hasta que se esconda la luna
si el alcohol nos traiciona nos vamos hacer travesuras
revolcarnos en la cama pa bajar la calentura
una nota segura
tu sustancia es pura
ligate por la dura
pola contigo se cura
(oohh)
ma cuanta y jura
que por figura
le doy calentura
lo mio es de averdura

si te como te enchula
mi flow no regura
te mete carnicero
como el viejo abdula
si venistes a bailar prepara la cintura
en lo que eliel se guilla
y don la pone dura
(eliel!!)
rompe la consola
(don!!)
mangala que baila sola
(quien es??)
pooula
(don!!!!!)

te quito o nos matamos
te quito o nos matamos
(bandoleros)
ma!
te quito o nos matamos
(mucho bandidaje)
ooooohooo
(mucho titere)
hey yo

mangala
baila sola
ella juega con los hombres al contar de las horas
(po!)
y mirame
(don!)
que estoy pendiente
soy akien ella a kerido pillar toda la noche
(don!!!)
te quito o nos matamos
te quito o nos matamos
(mucho bandidaje)
ma!
te quito o nos matamos
(el tartaro)
oooohhhhhh
(el que todo lo pega)
ma!
te quitas o nos matamos
hey yo

rafy pina....
porque no es donde lo hagamos
si no kienes lo hacemos
jejeajajajaja
el tartaro
el que todo lo pega
oooooh
los bandolero
ban-dolero
sencillo
mercenario
los pilares de este genero
de nosotros para ustedes


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet