Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Morena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Morena".
3. Video është e këngës "Morena", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Morena  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hector y Tito!
Looney Tunes y Noriega!
Con mas flow!

Ya tu mirada con la mia estan saciandose
Tu piel rozando con mi piel y sofocandose
Y en la noche me imagino devorandote
Atrapandote, provocandote
Ya tu mirada con la mia estan saciandose
Tu piel rozando con mi piel y sofocandose
Y en la noche me imagino devorandote
Atrapandote, provocandote

Baila morena, baila morena
Perreo pa' los nenes, perreo pa' las nenas
Baila morena, baila morena
(Dale morena, vamonos afuegote!)
Baila morena, baila morena
Perreo pa' los nenes, perreo pa' las nenas
Baila morena, baila morena
(Dale moreno, que nos fuimos afuegote!)

Morena, dale con tu tecnica que yo tengo tu tactica
Dale Boster, aceita las automaticas
Yo soy tu gangster, mami, tu eres mi lunatica
Dale morena, que tu eres mi psicotica
Morena, ya no escucho tu signos vitales
Pa' que fronteastes con los anormales
Estas buscando que el moreno te acorrale
Y ya tu sabes..
(Dale, Don, dale!)
Dale morena, tira un pie al bote
(Dale moreno, que nos fuimos afuegote!)
Que mucho roncan estos soplapotes
(Dale, bambino, dale afuegote!)
Dale morena, que'l sudor se te note
(Dale moreno, que nos fuimos afuegote!)

(Boster, al que se guille de cocorote!)
(A donde lo pillemos nos vamos afuegote!)

Baila morena, baila morena
Perreo pa' los nenes, perreo pa' las nenas
Baila morena, baila morena
(Dale morena, vamonos afuegote!)
Baila morena, baila morena
Perreo pa' los nenes, perreo pa' las nenas
Baila morena, baila morena
(Dale moreno, que nos fuimos afuegote!)

Dale moreno, dale moreno
Dale moreno, no pares moreno
Dale moreno, dale moreno
Dale moreno, que nos fuimos afuegote
Dale moreno, dale moreno
Dale moreno, no pares moreno
Dale moreno, dale moreno
Dale moreno, que nos fuimos afuegote

Ya tu mirada con la mia estan saciandose
Tu piel rozando con mi piel y sofocandose
Y en la noche me imagino devorandote
Atrapandote, provocandote
Ya tu mirada con la mia estan saciandose
Tu piel rozando con mi piel y sofocandose
Y en la noche me imagino devorandote
Atrapandote, provocandote

Hector y Tito!
Looney Tunes y Noriega!
Con mas flow!
Tranquilo, muchachos!
Que pronto vienen las devoluciones!
Jajajaja!
De tu moreno...
Pa' mi morena...
Toma, morena!
Con mas flow!
Looney Tunes y Noriega!
Con mas flow!
Looney Tunes y Noriega!
Con mas flow!
Looney Tunes y Noriega!
Con mas flow!
Looney Tunes y Noriega!


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet