Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Aunque Te Fuistes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aunque Te Fuistes".
3. Video është e këngës "Aunque Te Fuistes", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Aunque Te Fuistes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Vuelve, Vuelve... Que el dolor me mata...Vuelve, Vuelve... Que el dolor me mata...

Y no fue facil, Tenerte y perderteAceptar olvidarte, Y hoy que te fuisteSiento voy a enloquecermeY no fue facil, Tenerte y perderteAceptar olvidarte, Y hoy que te fuisteSiento voy a enloquecerme

Y aunque te fuistesTengo una vida por delantePa' encontrarte y preguntartePorque te fuistes, mi mujerVuelve que voy a morirmeY aunque te fuistesTengo una vida por delantePa' encontrarte y preguntartePorque te fuistes, mi mujerVuelve que voy a morirme

Y aunque el viento se llevoTodo lo que escucheDejare que tu recuerdo me acaricieY aunque no vuelva a verLos labios que adoreDejare que tu perfume me inspire

Y aunque te fuistesTengo una vida por delantePa' encontrarte y preguntartePorque te fuistes, mi mujerVuelve que voy a morirme

Y aunque te fuistesTengo una vida por delantePa' encontrarte y preguntartePorque te fuistes, mi mujerVuelve que voy a morirme

Vuelve, que el dolor me mataQue quiero tenerteO tan siquiera verte, por favorVuelve, que el dolor me mataQue quiero tenerteO tan siquiera verte, por favorVuelve, y explicame porque te fuistesTan duro me heristesPor favor, vuelve, y a voz tan siquiera escribeY explicameSi tanto te amePorque me olvidas y me dejasVuelve, Vuelve...

Vuelve, que la vida sin ti no es lo mismoSiento que caigo en un abismoAbismo del cual quiero salirPor favor, ayudame tuQue sin ti la vida no tiene luzPor favor, vuelveVuelve, Vuelve, Vuelve...Vuelve, o por lo menos

Dame una explicacion de lo que sucedioTodavia tengo rencorTe marchastes y solo dijistes "Adios."Olvidando que yo tambien te ameVuelve, y explicame porque estoy aquiLlorandote

Vuelve, Vuelve, que el dolor me mataVuelve, Vuelve, que el dolor me mataVuelve, Vuelve, que el dolor me mataVuelve, Vuelve...


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet