Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Opening 'The Inmigrant'

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Opening 'The Inmigrant'".
3. Video është e këngës "Opening 'The Inmigrant'", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Opening 'The Inmigrant'  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Looney...
Es pa' empezar...
Le voy a dar gracias...
A todos los que de una forma u otra...
Se hacen parte...
del sueno de un cantante...
Son 12 anos...
Esperando...
Me van a escuchar en todos los rincones de mi isla...
Si son lo unico en que yo pienso...

Y saben que??...
Yo he tenido que trabajar duro...
(Yo he tenido que trabajar duro...)
Pa' estar donde estoy...

Codigo!!...
Gracias a ustedes...
(Mix 107.7)
Por tu grupo e' trabajo...
Gracias a mi inquera...
(V.I. Music)
Gracias a Hector del Maro...ha!
Solo tu sabes...
Cuanto lloramos, cuanto nos fajamos...
Gracias!...
Por producir mi primer trabajo...
Tu sabes...
Donde sea vamoa'...

Gracias a mi familia...
(Tu sabes Tonita)
Gracias a los que me ayudaron...
(Tu sabes...)
Gracias a mi pueblo...
(Carolina)
Gracias a mi combo...
Gracias a mi barrio...
(El Mache)
Gracias a mi D.J., ELIEL!!...
Que los tiene a todos temblando...
ELIEL!!...
Siguelos matando...
Las reglas de la musica, usted las esta implantando...
Looney!!...ha!!
(Looney Tunes...)
La unica bateria que suena hoy en dia...

Gracias a mi gente...
Se despide...
El cantante...
El hermano...
El amigo...
El fanatico...
DON!!...

Oye...
100.000 o me borro el nombre...
Yo voy a estar aqui...
Hasta que ustedes digan...
Ya tu sabes...
Estan pendientes...
Ahora somos tu o yo...
Tirate...

Boof!! Boof!!...
Mario...
Con este nos fuimos...
Que tu y a la radio, SOFIX!!...
Pidieron cacao...
Videl!!...
Hay va tu pajaro...
PUERTO RICO!!...
(Olviden los inconvenientes)
The Last Don PA!!...
El hijo de Tonita, se despide...
he...
Esten pendientes...


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet