Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Bailando Sola

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bailando Sola".
3. Video është e këngës "Bailando Sola", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Bailando Sola  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Son sus ojos de leones casando por la disco
Si a ti mismo...
Junto a el un traje corto todo un espejismo
De tu alcoholismo
Ella tan agil, tu tan fragil jugando por el piso
Como en un hechizo
Por el cuello te va mordiendo,
Y te va hundiendo en su erotismo
Y se ve por la disco bailandole sola
Pide lento el dembow, el flow la descontrola
A regao por todo el piso el Champagne en la consola
Quien la controla
Cuando se acalora

Salvaje transpira
Y te muerde por el cuelo como vampira
Ella es la nena de tos ellos, una titera.
Que le sabe la boca loca por lo que aspira
Qui­mica pura, se pone acida
(Se pone acida...)
(Una Titera...)
(Se pone acida...)
(Se pone acida...)
(Una titera...)
Se pone acida por esa gota
Que la agota y la alucina
Y ella a la buena __
Pero a la mala le fascina
Ella es fanatica de la playa y la piscina
Por ese tiene ese __ que tanto te maquina
(Fascina, maquina, le fascina, maquina, le fascina...)

[x2]
Y se ve por la disco bailandole sola
Pide lento el dembow, el flow la descontrola
A regao por todo el piso el Champagne en la consola
Quien la controla
Cuando se acalora

Filosofica que tiene una lista de incidentes que es historica
Y un cinturon de castidad que es de combinacion automatica
Una lunatica, igual de alcoholica que sueña con tener una orgi­a gotica
Toda vestida de negro, haciendo poses acrobaticas, una sicotica

Y se ve por la disco bailandole sola
Pide lento el dembow, el flow la descontrola
A regao por todo el piso el Champagne en la consola
Quien la controla
Cuando se acalora


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet