Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - En Su Nota

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "En Su Nota".
3. Video është e këngës "En Su Nota", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - En Su Nota  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(feat. Mackie Ranks)

Que Dios bendiga el Genesis,
Ese es Mackie el maquiabelico.
El maquiabelico.

[x2]
Esta bailando en su nota
Chequea como se agota, gota, gota.
Es pura calentura dura.
Una soltura en esa cintura.
Y sube la temperatura.

Esa esta suelta en la li­nea super encendi­a
La quiero explotar y vea como la hago la mi­a.

[x2]
Con esa nota esa
Te pichea donde te vea
Y se luce pa que todo el mundo la vea
Yo que tu me arisco
O va a ver pelea
Ella no sabe lo que piensa y le da vuelta a la cabeza

Alborota
Suda, suda
Tanto va que va
No le importa na
Se dio un shot del coñac
Que la hizo estallar
Se dio un shot de tequila
Llego la win killa
Junto a sus amigas y un pal de margaritas
Pichando, vacilando.
Yo las mango horita.

[x2]
Con esa nota esa
Te pichea donde te vea
Y se luce pa que todo el mundo la vea
Yo que tu me arisco
O va a ver pelea
Ella no sabe lo que piensa y le da vuelta a la cabeza

Estas escuchando Mackie Ranks
Don omar, King of Kings!
Los mejores!

Y yo en la mi­a
Y ella en la de ella
Centella, presion!
Dale otra botella
Se nota que se faja
Gota de sudor le baja
Ventaja, tengo lo que a ella relaja.
Dale chiquitita
Vente ahora que me voy horita
Pegate, pegate para sentir tu piel suavecita
Ay na mas ...
Mackie hazle la sillita
Ay na mas...
Voy a hacerle la sillita
Y alborota
Suda, suda,
A toas es que va
No le importa na

Diamante, muchacha
Quiere que la guaye alante
Y que a mi­,
Nacido en la tierra de Gigantes
Otra nota,
Pero yo nunca engancho los guantes
Otro coñac, tequila, margarita
Y pa lante.

[x2]
Esta bailando en su nota
Chequea como se agota, gota, gota.
Es pura calentura dura.
Una soltura en esa cintura.
Y sube la temperatura.

Esa esta solta en la li­nea super encendi­a
La quiero explotar y vea como la hago la mi­a.

[x2]
Con esa nota esa
Te pichea donde te vea
Y se luce pa que todo el mundo la vea
Yo que tu me arisco
O va a ver pelea
Ella no sabe lo que piensa y le da vuelta a la cabeza

Esta de parte,
De Nativo Music.
King of Kings
Don Omar
Mackie Ranks

Sencillo
Somos Genios
Nativo Music!
Se te soltaron los indios.


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet