Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Metele Tigueraje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Metele Tigueraje".
3. Video është e këngës "Metele Tigueraje", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Metele Tigueraje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00feat zion y lennox

las mujeres d este tiempo qieren q los hombres se pongan las pilas
q le guste la buena vida
este muy grande jacuzzi y pisina
las mujeres d este tiempo qieren q los hombres tengan mas tigueraje
se le pegue que la gualle
y q la saqen a gastar pa la calle...
pa donde?....pa la calle
y q mas
y q le den con tigueraje
y q le hablen con tigueraje
y q le metan tigueraje
dale mas tigueraje
yo tengo jep y tengo mercedes
metele tigueraje
yo tengo una visa y un viaje a new york
metele tigueraje
yo tengo cabaña q tienen jacuzzi
metele tigueraje (2)
y ya vera cmo ella cae
las mujeres son abispas
q se pegan y te pican
preguntan los placeres de una vida como rica
o al igual se multiplican
y eso le mortifica
y yo le bajo pesao y eso es lo q a ella le gusta
las mujeres d este tiempo
no qieren un hombre palomo
ella qieren uno vakano q traiga billete y le haga coro
q la saqe pa alla y la traiga pa aca
q le compren de todo
pero qieres un pelado
entonces cantale el coro
yo tengo jep y tengo mercedes
metele tigueraje
yo tengo una visa y un viaje a new york
metele tigueraje
yo tengo cabaña q tienen jacuzzi
metele tigueraje (2)
y ya vera cmo ella cae
las mujeres d este tiempo qieren q los hombres se pongan las pilas
q le guste la buena vida
este muy grande jacuzzi y pisina
las mujeres d este tiempo qieren q los hombres tengan mas tigueraje
se le pegue que la gualle
y q la saqen a gastar pa la calle........


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet