Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - La Mujer De Mis Sue

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Mujer De Mis Sue".
3. Video është e këngës "La Mujer De Mis Sue", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - La Mujer De Mis Sue  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Nosotros venimos del futuro con un proposito
De mejorar el presente
Los Jetsons,con los Presidentes
Estos es el Pentagono

Llevo tiempo buscando la mujer de mis sueños
Y creo que la vi pasar,
Me le pego y la rodeo como si fuera su dueño
Y si me logra escapar
Perdiendoce en la multidud,y yo corriendo detras de ella
Acercandose y alejandose y yo loco siguiendo sus huellas

(Esta noche gano,obligaooo)
Salgo de mi casa como de costumbre
Nike Air Force,en shorts,y una prenda que alumbre
la disco pide que me sumbe
si tengo suerte hoy me llevo dos o hago un tumbe
Claro si hasta el mono baila por los chavos
A mi de mas me sobra yo siempre les pago
I'm a player,alrededor de mi las mas bellas
Lo tenia tooo,hasta que la vi a ella

Llevo tiempo buscando la mujer de mis sueños
Y creo que la vi pasar,
Me le pego y la rodeo como si fuera su dueño
Y si me logra escapar
Perdiendoce en la multidud,y yo corriendo detras de ella
Acercandose y alejandose y yo loco siguiendo sus huellas

Noooo,no voy a permitir que te vayas esta noche sin mi
Noooo,no voy a permitir que te vayas sin mi
Noooo,no voy a permitir que te vayas esta noche sin mi
Noooo,no voy a permitir que te vayas sin mi

Ya que llegaste asi,ven y baila aki
que yo tengo to el weekend free
tell your girlfriends that im your new boyfriend
vamo a ver girl___
No temas baby,tengo security
que velan por mi,yo velo por ti
LLevo tiempo buscando una nena asi
Ma,yo toy loco por robarte desde que te vi

Llevo tiempo buscando la mujer de mis sueños
Y creo que la vi pasar,
Me le pego y la rodeo como si fuera su dueño
Y si me logra escapar
Perdiendoce en la multidud,y yo corriendo detras de ella
Acercandose y alejandose y yo loco siguiendo sus huellas

Alexis- Estos son Los Jetson,Small Y Anthony
Waldos Music,La A "Y" La "F" tu sabes
Los Presidentes..double A y Nales
En El Pentagono,Update Music,Rebol lo dejamos con las ganas

Ponte valiente que ando con los presidentes
pa meterte caliente
Ponte valiente que ando con los presidentes
pa meterte caliente
Ponte valiente que ando con los presidentes
pa meterte caliente
Ponte valiente que ando con los presidentes
pa meterte caliente

Sobre Natural is coming..
La "A" y la "F" por otros niveles que le quede claro
Sobre Natural is coming..


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet