Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - No Sera Lo Mismo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Sera Lo Mismo".
3. Video është e këngës "No Sera Lo Mismo", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - No Sera Lo Mismo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Ouuuu, Ouuuuu, Ouuuuuu
Llego el neglito aniel mami el que canta y entona
No, no sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
No, no sera lomismo de aller
Da la vuelta y dime
No, no sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
No, no sera lomismo de aller
Da la vuelta y dime
No sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
No sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
Tu te le cercas de la mano pa estal conmigo
Le dises a tu novio que soy tu mejor amigo
Estoy loco que se entere
Que me se tiro
Que se este tranquilo ,que ando con los mios
Y si el tipo me viene con mucha ranquiadera
Apoco no es dificil que ese tire y no sistea
Me le chica sele sincera
Dile que por las noches
Pensando en mi te desesperas
Salgo por la noche y tu me quieres ver
Yo te lo juro mami te voy a complacer
Salgo por la noche y tu me quieres ver
Yo te lo juro mami te voy a complacer
No sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
No sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
Quitate del revol que primero fui yo
Que tu no te quieren con un frontu
Preguntale que esto no es nada que pensaba
Me llamabas, tu me necesitabas
En el colegio no te concentravas
Yo fui el primero ma tu sabes
Si fui el primero en estar con ella
En soportarla a ella
En entregarme a ella
Seria mi doncella
Salgo por la noche y tu me quieres ver
Yo te lo juro mami te voy a complacer
Salgo por la noche y tu me quieres ver
Yo te lo juro mami te voy a complacer
No, no sera lomismo de aller
Que por la noche me quieres ver
No, no sera lomismo de aller
Da la vuelta y dime

Que harias tu sin mi
Walde el bickmaker
Revol, Update Music
Elisedo y el hombre se lambe
Bueno
Baby Records
El Pentagono
Dou el que canta y entona
Solito tu sabes mami
Que va aser tu sin mi
Que va aser tu sin mi
Junito, otra mas
De la factoria del flow
Tu sabes , El pentagono
Update Music, Ok


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet