Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Vamos Leona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vamos Leona".
3. Video është e këngës "Vamos Leona", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Vamos Leona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Vamos leona
casame qe esta noche estoy bien facil
and de mi lo que tu quieres
no te pongas dificil
vamos leona (X 2)

yo se que me quieres deborar vamos leona
pà colmo tu te pillas de canto en la cama
y dalte ase gilla
y ese flow de brabucona
y dalte por donde te gusta leona

loena me dicen que eres salvaje
desde qe llego al avismo se te sube el trage
mi leona no feque ni me hace quaje
entonces baila mami llora con lo
qe te trage

vamos leona casame qe esta noche estoy bien facil
and de mi lo que tu quieres
no te pongas dificil
vamos leona


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet