Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Estoy Enamorado

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Estoy Enamorado".
3. Video është e këngës "Estoy Enamorado", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Estoy Enamorado  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Feat. Dannny Fornaris

Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti

I
Te sueno y no te veo
te sueno y no te veo
Y ahora que te tengo a mi lado no lo creo
Bien chula que estas no me lleva en un patín
Y vivo en una nube y siempre es san Valentín
Corazoncitos por todos lados
Vamos al cine y comemos mantecado
Me tienes loco a no nadado baby

Coro
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti

II
Y es que me envenenas nena sin pena ajena
Tas en sintonía con mi antena
Conectados a una red cibernetica
Yo comunicándome en líneas poeticas

Te quiero regalar chocolates
Jugar y terminar empate
Y repetirlo baby

Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti
Estoy enamorado de ti

Me vuelvo loco me vuelo loco de amor
Me vuelvo loco me vuelo loco de amor


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet