Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Don Pine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Kristi Pjetri
 • Vendlindja:
 • Rreshen 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Don Pine është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kristi Pjetri apo Don Pine eshte nga Rresheni i Mirdites. Erdhi ne Tirane qe ne moshen 1 vjeçare dhe pasioni per muziken ka lindur qe ne fillore ku dhe shkruante krijimtari letrare. Gjate 9 vjecares jetoi 2 vite ne Prishtine, duke qene me i miri ne klase per krijmtari. Më datë 26 Maj 2017, Don Pine publikon videoklipin "Cmenu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Scandali

Gyçe

DiabloMC

Noka

Bleks

Lilnigga

Lugatti

Lani (Street Thugs)

Don E-C

Princi Rebel (Ani)


Tags: Don Pine, Kristi Pjetri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet