Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Pizhi - Ne Hotel Temin (Feat. Dritton)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

nhotel nhotel
nhotel nhotel
nhotel nhotel
nhotel nhotel nhotel temin nhotel temin nhotel temin temin...

u syn qa te koke ti shum hot hot koke nice tamon size koke tip top u syn hajde dalum bashk n asfallt ti ki shum fat baby shum najs bejbe se je ma llady kur rrin ncllub e bon creazy vipat tkqyrin ty qe t thy tkthehen ty e kur neja kryhet ti n katun a je kthyy

driton:
qelet dera nclub me havera atmosfera na ka dal vera po vjen njana me tri a kater tjera Gucci Channel u perzi era alkoholi dhe portofoli u kapen tekillat krej pom doken tmira nxeje kalle afrohu kadal dale dridhe belin edhe mos e nalee

ref2:
hypi kerrit merri qelsat nisu nhotel temin ma din emrin qaty venin ti nhotel temin e ki qelsin e din venin ktu venin joo nisu nhotel temin se qaty e ki venin nisu nhotel temin se sot ti e ki renin e ki renin ma din emrin nhotel temin joo

e shtrengum thoben e qume n'gusht farmerkat mercedeskat manikyrin thojt po ti kqyri qa ki me majt dihet mas mirti per alkoholin veq po ti foli votka tekila krejt pom doken t'mira n'xeje kalle afroju kadal dale dridhe belin e mos e nale

ref 2x.
hypi kerrit merri qelsat nisu nhotel temin ma din emrin qaty venin ti nhotel temin e ki qelsin e din venin ktu venin joo nisu nhotel temin se qaty e ki venin nisu nhotel temin se sot ti e ki renin e ki renin ma din emrin nhotel temin joo


Ky tekst u dërgua nga LorikDon Pizhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/08/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Don Pizhi - Ne Hotel Temin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Hotel Temin".
3. Video është e këngës "Ne Hotel Temin", por nuk këndohet nga Don Pizhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Pizhi:


Komente 0