Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Pizhi - Ajo E Don Lekun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo E Don Lekun".
3. Video është e këngës "Ajo E Don Lekun", por nuk këndohet nga Don Pizhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Pizhi - Ajo E Don Lekun  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Video Produksioni:

ASHA

Komente

Asnjë Koment

09/10/2010

2010-10-09T19:26:22+00:00yow lek lek lek don pi on the track prit prek prek arbasound hooo hooo hooo hooo

Don pizh sing alone with me,Don pizh sing alone with me (allo allo)
Zemer une jom apet
Une jom ti s'mnjeh po ski qa bertet
Me mu e ki leht se une skom sekret
Veq a pret ni moment
se kom me kon shum leht
Allo allo apet ma nali lidhjen
tash po e di mir une zgjidhjen
Jom shmek skom lek qaq sa ti don
N'refren respekt ka per mikrofon
E jo per dikond qe e don interesin
Mirmengjesi zemer ku o benzi
Ku o qelsi ku o sefi ta leqi
Diten ma ndreqe ta ndreqi
Se sjom e keqe thot ajo
Jom miss 2008-she
500-she tjeter send nuk sheh
ajo veq njo e njeh

ref 2x..
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she

Skom shum lek veq sjom as rahmetli
Po per ty zemer kom shum dashni
Maje perveti ta bon
Edhe per nonen tonde
Nuk ki rrape as per fack-e qfar nafake
Edhe hiqmu qafe edhe lej kto llafe
Ta bon tipka i di mir une kto hesape
Qfar etape jeta svyn pa rrape
Kerkush nuk t'njeh po nuk i pate
E n'shum rraste edhe udha mshelet
Ne kontraste edhe dashnia zbehet
Materialiste jo njo po shumice
Pare thithse kon don e han kiste
Ki rrek ki lek ki edhe rrespekt
Menon qe je shmek e kurr mbet pa lek
Mbet vet bota t'doket shkret (hehe)
Siklet a shum siklet.

ref 2x..
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she

2x...
Kur e sheh nrrug thire (hoouu)
Kur e thir n'tel thuj allo (houuu)
Lek lek don ajo


Ky tekst u dërgua nga  sokol   sokoli25   FlorY
Më Shumë Këngë Nga Don Pizhi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet