Don ProbleMC
Don ProbleMC

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Driton Iljazi
 • Vendlindja:
 • Dyseldorf
 • Jeton në
 • Maqedonia e Veriut
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 21 Tetor 1989
 • Horoskopi:
 • ♎ PeshorjaBiografia

BIOGRAFIA: Don ProbleMC është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Driton Iljazi aka Don ProbleMC - i lindur ne Gjermanise, por jeton ne Tetove. Me hip-hop merret prej vitit 2000, por projektin e pare e ka realizuar ne vitin 2008. Eshte tekstshkrues dhe beat-maker. Më datë 31 Gusht 2019, Donni publikon videoklipin "Skaleburr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0