Don ProbleMC
Don ProbleMC
Don ProbleMC
 • Emri i vërtetë:
 • Driton Iljazi
 • Vendlindja:
 • Dyseldorf
 • Jeton në
 • Maqedonia e Veriut
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 21 Tetor 1989
 • Horoskopi:
 • ♎ Peshorja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Don ProbleMC është këngëtar. Driton Iljazi aka Don ProbleMC - i lindur ne Gjermanise, por jeton ne Tetove. Me hip-hop merret prej vitit 2000, por projektin e pare e ka realizuar ne vitin 2008. Eshte tekstshkrues dhe beat-maker.

Më datë 31 Gusht 2019, Donni publikon videoklipin "Skaleburr".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Don ProbleMC »

Komente 0