Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Xhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  1886
 • Emri i Vërtetë:
 • Xhonatan Isufi
 • Vendlindja:
 • Çikatovë E Re, Drenas 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Don Xhoni është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I lindur ne Çikatovë E Re, Drenas, Xhonatan Isufi apo i njohur si Don Xhoni, mori famë pas “freestyle-t” në emisionin e Meriton Mjekiqit, duke i bërë atij një vend në industrinë e muzikës. Me të publikuar videon në rrjetet sociale, interpretimi i tij filloi të shpërndahet me të madhe dhe rap-artisti deri më tani ka kaluar shifrën e 120 mijë ndjekësve në rrjetin social Instagram. I cilësuar si fenomeni i karantinës gjatë vitit të kaluar, reperi Do...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

129 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (46)

16
2
18
12
16
13
3
10
9
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Florian Beqiri

Endrit Elshani (Endri)

Flori Mumajesi

Naim Krasniqi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Mahmut Ferati

Blero

Olen Cesari

Avni Mula

Tags: Don Xhoni, Xhonatan Isufi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet