A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Don Xon

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Suedi 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Don Xon is a singer of Hip-Hop music. Më datë 17 Dhjetor 2016, Don Xon publikon videoklipin "Money". Më datë 19 Shkurt 2017, Don Xon publikon videoklipin "Ciao Bella". Më datë 21 Qershor 2017, Don Xon publikon videoklipin "Ex Change". Më datë 31 Janar 2018, Don Xon publikon videoklipin "CAPI". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga vetë Don Xon, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Më datë 20 Maj 2018, Don Xon publikon videoklipin "Go...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

B Fresh

D'one

W.G.

D.S.

Tuzhi-G

G-Fitim Aka Gee Fej

Princi Rebel (Ani)

Noka

Ricku

Dringo


Tags: Don Xon

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019