A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donat Makolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Donat Makolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Donat Makolli ka marrë pjesë dhe është vlerësuar me çmime në disa evente muzikore. Donati ka përfunduar shkollën e mesme të muzikës “Prenk Jakova” në Prishtinë dhe aktualisht studion për drejtësi. Në Shtator 2019, Donat Makolli merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Stop"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meli Sopa

Leonardo Kryeziu

Arian Gollopeni

Lis Asllanaj

Lory B

Toli

Gust Gjeci

Phatooni

Jonathan Pilika

Mevlud Rahimaj


Tags: Donat Makolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019