Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Doni Mfu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Redon Mulaj
 • Vendlindja:
 • Drenas 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Doni Mfu është një këngëtar i njohur. Emri i tij i vertet esht Redon Mulaj dhe qysh i vogel ka emigruar me familje ne Norvegji, ku jeton me prinderit dhe me dy vellezerit. Vellai i madh ka degjuar qdo her muzik hip hop dhe eshte frymezuar nga aj ne Moshen 10 vjeçare ka fillu me shkru tekste, Mixtape-n e par e ka publikuar ne vitin 2008 ne Norvegji, Ndersa albumin e pare e ka Publikuar ne vitin 2011. Ka Pasur bashkpunime me disa reper ne njohur: Nino Bless(USA) Barz Alone(USA) tani...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDoni Soprano Season 1 (Mixtape) (2014)

M.F.U World Order (2008)

Mfu World Order Pt.2 (The Last Chapter)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Potera

Granit Ahmeti

Napoleon

Fifty

Dukati

Valmir Delija

Herolind Ramabaja

Dossi A.K.A Professional's

Bujaa

Cadox

Tags: Doni Mfu, Doni M.F.U, Redon, Redon Mulaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet