Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Ndize Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ndize Sonte Zemrën Time
Mos Rri Djalo në Mendime
Kalle sonte Shpirtin Tim
Mjaft me Lotë e me Pikëllim

Le të Digjet e gjithë Bota
Le të Thehet Sonte Gota
Vetëm Ti të jesh me Mua
Tjetër gjë në Jetë Nuk Dua.

Tjetër..Tjetër..

Tjetër..Tjetër..

Tjetër..

Tjetër..

Tjetër..

Tjetër..


Ky tekst u dërgua nga Mili1

Donika Gashi - Ndize Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndize Zemren Time".
3. Video është e këngës "Ndize Zemren Time", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0