Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Dua Te Jem E Lire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pa barazi, ti mir e din, jetes tende
Qfar i ke bere,
me mua loja shtrejt kushton,
prandaj mendohu,
si po vepron,
ngadal qetsohu,
shikom ne sy,
ti ndaq po grindesh e asgje spom thuu,
mos fol me tjerat kjo me ofendon,
kur je me mua per ty jam zot.
Shpejt harron nata kthehem shtepi.
neser pra duhet tjem e lire
Dua tjem e lire

Ref:
Ti njeher mendohu veq nje here fol,
Ti njeher mendon veq nje her fol...


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Donika Gashi - Dua Te Jem E Lire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Jem E Lire".
3. Video është e këngës "Dua Te Jem E Lire", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0