Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Thell E Me Thelle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nga qepallat e zezat syt e gjelbert kur na pane
Zemren ma vran qe une di vet me lendoj,
ku gjete mua mem mashtru,
treqind te marre,
me at shikim te zjarrt,me lenduan,
Nga qepallat e zezat syt e gjelbert me genjenjn
Zemren ma thejne se e kam dite vetem kto dite,
Ajo qka hyri ne rastin hetim,
mos me nenqmo,mos me genje,
vet e sho reh
Ref:Thell me thell ti po me sheron,
mos me genje,shko se tash eshte vone.
Thell me thell ti po me sheron,
mos me genje,
shko se tash eshte vone.


Ky tekst u dërgua nga Albina

Donika Gashi - Thell E Me Thelle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thell E Me Thelle".
3. Video është e këngës "Thell E Me Thelle", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0