Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Eni Vajza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mos mendo se une pa ty smund te marr fryme,se jeta ime ka ndryshu dhe vetem ti ke stagnu,kur un dua te dua veq ty ta fal krejt at energji,per nese ti sje per monogami,merri gjerat e tua dhe naten e mire.
Ref:Eni Vajza te kendojme,te kendojme dhe te vallezojme,se kjo kohe eshte koha jone.
Gjyshet tona jane harru e as nenat sna kuptojne.
por pron private e jotja sjam qel e mshel sa her ti don tash ka ardh dita ime,behu i mir,mos kompliko,nga un mos kerko vetem spjegime.,sdi tjem e mir,kur nervozon.


Ky tekst u dërgua nga Dafina

Donika Gashi - Eni Vajza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eni Vajza".
3. Video është e këngës "Eni Vajza", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0