TEKSTESHQIP

Donika Gashi
Ti Po Shkon
Lyrics

Ti po shkon e mua po me le nvetmi frown emoticon
Por ti nuk e di se un nuk mund te jetoj pa ty heart emoticon
=Ti po shkon e po le mrapa shum kujtime..
edhe pse ti i ke harruar ato ende jane ne mendjen time.. heart emoticon
=gjithmone te kam dasht po ti se kupton..
e mua shpresa do me mbaj gjalle edhe pse ti larg po shkon..frown emoticon
=Me syte e tu te bukur gjithnje shikoja rrugen time.. heart emoticon
Me buzet e tua e embelsove jeten time .smile emoticon
=Tani me thuaj cfare te bej pa ata sy..nuk do ta shoh rrugen e nuk do te shoh as tyy heart emoticon :((
=Si nje e verber do te shtegtoj rrugeve te jetes..si nje i humbur kujtimet do te ja perseris vetes..frown emoticon heart emoticon
=Do te cmendem pa pershperitjen tende Te Dua ..dhe deri vdekja te me vjen nzemren time do jesh me mua

DËRGOI: