Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Ndreca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Donika Ndreca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Vilma

Greta Lazri

Eva Dushaj

Adelina Marku

Gofile Papleka

Nora Ndreu

Zoja Pali

Violeta Deda

Adelina Correj

Tags: Donika Ndreca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet