Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Zhushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Donika Zhushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Donika Zhushi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Shoqja". Në Dhjetor 2015, Donika Zhushi merr pjesë në Ylberi 2015 me këngën "Orkestra E Lumturisë". Në Gusht 2016, Donika Zhushi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Zërat Gazmor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flaka Zeneli

Arta Jashari

Princesha Morina

Xhenis Dhima

Emara Berisha

Arta Grajqevci

Arbnora Bahtijari

Lirika Krasniqi

Ermira Ahmeti

Yllka Rexha

Tags: Donika Zhushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet