Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Zhushi - Shoqja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kosova Fest Kids 2014

Komente

1 🔥

19/07/2014

2014-07-18T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqja" kënduar nga Donika Zhushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donika Zhushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Young J - Shoqja

REF
Me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot

nuk bo do tregoj nje histori per nje kurv qe njoh sa here qe me sheh ne fytyr buzet pidhin i shtrembo kjo kurv shum u rit shum po ndysho dikur luste karin tani thote nuk kam koh ka ndyshy dhe preferencat nuk eshte mo si me pare me tha qe eshte lezbike po ri vec tu henger kar dikur theshte ne telefon se skishte me ke me dal e perdornin si zar tani qihet si kal si pidhi jote ke fillu tu mor me llafe shikon njerez ne rug e u mer autografe ka fillu me fol bashkinas sikur me qen inatci ca m bo kur respetkin keta ta marin per dobsi

REF
Me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot

nuk bo sa me pelqen kjo histori por ketu ka nje ndyshim e verteta eshte e hidhur ca me bo o shoku im dhe tikur ta dergjosh te lutem mos mer flake mos bej tjeter gabim kete duhet ta kesh te qarte mos i shume gojes se mund te ndodhin aksidente kur tu riten veshet moj kurv adoleshente respektin ta
kam dhon e ke shperdoru tani e me tej si kurv kam me trajtu je nje zer perfekt po si ste vjen zor ne planetet e hip hopit ti je thesht nje amator tani erdhi fundi une e mbylla me ty ti sje me te dhene doren po je thjeshte me te pështy

REF
me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot

nuk bo me thuaj qe me do bejbi skam koh ne te dy do dalim por sonte i jo hajde mu afro stilin ma trego e ombel eksotike krejt clubin po terbo nuk dalim dotte hene nuk dalim dot te marte fyturaj jote e bukur dhe trupi yt i zjarte me thuaj qe me do bejbi skam koh dalim nje dite tjeter se sot nuk bo ooo

Aferdita Elshani - Shoqja

shoqe te kamm pass
sa shum te kamm dashtt
e ne fundd mojj shoqee
zemren po ma plass
shoqee te kamm pass
sii moteer tee kamm dashtt
djaliinn qee e duua
ti ma moree tashh...

Reef..E pa beess e paa beess
shoqee ti mee dolee
djaliinn qee e duuaa
psee shoqee maa moree..
e paa bees e paa beess
s'mundeem tee beessojj
e moree mojj djaliinn qee e dashuroojj...

Ishaa e sinqeert
mee mashtruaat leeht
ee peer muaa shoqeee
nukk e paatee deert..
shooqee tee kaam pass
sii moteer tee kamm dashtt
maa moree dashnorinn
ee tanni jeenii bashhkk..

Reef..E pa beess e paa beess
shoqee ti mee dolee
djaliinn qee e duuaa
psee shoqee maa moree..
e paa bees e paa beess
s'mundeem tee beessojj
e moree mojj djaliinn qee e dashuroojj...( edhe 1 here REF...)
Më Shumë Këngë Nga Donika Zhushi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet