Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Zhushi - Orkestra E Lumturisë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Ylberi 2015

Komente

Asnjë Koment

09/01/2015

2015-01-09T16:00:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Orkestra E Lumturisë" kënduar nga Donika Zhushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donika Zhushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Donika Zhushi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet