Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Donike Rrethej

Nuk ka akoma asnjë votë

Donike Rrethej është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Tina Jortimela

Aurela Parduzi

Shyhrete Ahma

Ardita Lajçi

Aidana Hyka

Liliana Shkodrani Bici

Sofia Ziri

Marinela Ajasllari

Ertila Zaloshnja

Marigona Koca

Tags: Donike Rrethej


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet