Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Donjeta është një produksion shumë i njohur. Produksioni Donjeta është një produksion nga Drenasi, merren me editimin dhe distributimin e albumeve dhe këngëve kryesisht të zhanrti popullore ose folk. Në vitin 2017, Produksioni Donjeta publikojnë albumin "Potpuri Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Kastrati

Manti

Melosi

Palma Gjilan

Zico Company

Fly Pictures

Produksioni Yjet

Bleri Production

Sharri

Exe

Tags: Donjeta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet