A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donjeta Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Donjeta Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2006, Donjeta Krasniqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Jeto çastin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Kristine Elezaj

Darla

Samanta

Liridona Sinani (Dona)

Viki

Juna Manaj

Kosovare Xhoni

Blerina Osaj

Anisa Dervina


Tags: Donjeta Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019