Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Donjeta Krasniqi - Te Kerkoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Donjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Donjeta Krasniqi - Te Kerkoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/03/2013

2013-03-05T16:51:10+00:00Me mungon dhe ne ket’ nat’ me shi,
vjen nje moment kur,
e ndjej’ se papritur me mungon ti,
te kerkoj’ ty, s’kerkoj’ meshir’,
provova ta ndaj’ zemren time nga ti,
por e kam shum’ veshtir’,
sonte s’kam gjum’ ne sy,
sa keq qe s’jam me ty,
fjatore s’jam, se ne zemer te kam.

Dua qe te them, un’ s’jam penduar,
qe dikur kaluam bashk’,
sidoqe te jet’ un’ te kam dashur,
dhe ket’ gje un’ kur s’do ta mohoj,
te pata pran’, te kisha me shum’ nevoj’.


Më Shumë Këngë Nga Donjeta Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet