Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  199
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Donjeta Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Korrik 2014, Donjeta Morina merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Superyll". Më datë 7 Nëntor 2018, 2Ton publikon videoklipin "Sa Gabime", në bashkëpunim me Donjete Morina. Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga vetë 2Ton. Më datë 15 Janar 2019, Donjeta publikon videoklipin "A E Din". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shkumbin Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films. Më datë 28 Mars 2019, Donjeta Mo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

9
17
20
18
20
16
15
14
16
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Pepa

Ana Golja

Oreta Leka

Arinda Gjoni

Wendi Mancaku

Argjenda Doçi

Klea Balukja

Elia

Rinna

Dina Shabani

Tags: Donjeta Morina


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet