Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Burn Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


We don't know what to believe
We only go by the t.v.
I don't know but I will fight
I won't let my brothers die

Stand up
Stand tall
All for one and one for all

Kill the f*cking enemy
Kill the f*cking enemy
Burn burn burn the mother f*ckers down
Kill the f*cking enemy
Kill the f*cking enemy
Burn burn burn the mother f*ckers to the ground

I cannot hide from your disease
The more you die the more I breathe
I won't go blind for your lies
I will not die, you will die

Stand up
Stand tall

Hit em now and we watch em fall

Burn burn burn mother f*cker



Nuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Burn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burn".
3. Video është e këngës "Burn", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0