Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Crazy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Are you looking
Are you laughing at me
Are you reminiscing
Do you remember me

Try how I try to keep it inside
Crazy

You wouldn't talk to me
You shut the door on me
You left me there standing
Do you remember me

Try how I try to keep it inside
Crazy
I'm not going crazy

Show me I don't see
Help me cause I can't breath
Drowning I'm in too deep
Help me I know that

I'm not going crazy

Are you rejoicing about my decease
Is he looking does he look like me
No

I'm not going crazyNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Crazy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Crazy".
3. Video është e këngës "Crazy", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0